Au pair programm

Au pair programm võimaldab 18–30a noortel (eelistatud on neiud) ilma märkimisväärsete kulutusteta täiendada oma keeleoskust, õppida tundma teiste riikide inimesi ja kultuuri, leida uusi sõpru ning saada uusi kogemusi.

Au pair’ina saad veeta kuni 1 a Suurbritannias või Austraalias, elades kohalikus peres  kui pereliige, kes aitab perel laste eest hoolitseda ja teha kergemaid kodutöid.  Au pair ei tööta ametlikult, kuid saab perelt taskuraha (üldjuhul 70-100£ nädalas Suurbritannias ja 150–180$ Austraalias). Au pairi käsutuses on oma tuba ja mõnikord ka oma vannituba. Nii majutus kui söögid on Au pairile tasuta. Lennupiletite eest peab Au pair tavaliselt tasuma ise.

Meie firma teeb koostööd Suurbritannia agentuuriga, kes kontrollib Au paire otsivate perede tausta ning võtab endale kohustuseks pakkuda programmis osalejatele tuge kogu nende Au pairina viibimise aja jooksul.

Huvi korral pöörduge meie keelekeskuse poole ning anname Teile täpsemat teavet vajalike dokumentide kohta. Edastame Teie poolt täidetud ankeedi ja lisadokumendid Suurbritanna või Austraalia Au pair agentuurile.  Samuti tuleb au pair kandidaadil läbida intervjuu, mille käigus anname oma hinnangu kandidaadi inglise keele oskusele ning tema valmidusele töötada au pairina. Tõlgime vajalikud lisadokumendid inglise keelde.

Programmis osalemiseks on nõutavad järgmised dokumendid:

NB! Eesti kodanikud vajavad Austraalias Au pairina viibimiseks Working Holiday viisat

http://www.immi.gov.au/visitors/working-holiday/